Головна » 2021 » October » 20

Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» оголосила торги на виконання робіт із розробки науково-проектної документації «Реставрація, пристосування та музеєфікація пам’ятки археології «Городище – Вали ІХ-ХІІІ століть» у комплексі земляних валів замку ХІV-XVI століть».

20 жовтня 2021 року о 14:00 у виставковій залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться презентація відреставрованих музейних документів на пергаменті. Реставраційні роботи проведені фахівцями Національного науково-дослідного реставраційного центру України (Київ).

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад провів чергове засідання організаційного комітету з проведення міжнародної науково-практичної конференції, яка пройде у Луцьку та Олиці 29-30 жовтня.