Головна » 2021 » October » 11

До Дня захисників і захисниць України на базі Волинського краєзнавчого музею для студентів КЗВО «Волинський медичний інститут» був проведений урок «Захисту Вітчизни».

14 жовтня Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки спільно з Луцьким національним технічним університетом, Громадською організацією «Козацьке Стрілецьке Братство» та військово-історичною групою «Азимут» проводять святкові заходи.

У межах угоди про співпрацю з Ківерцівським краєзнавчим музеєм викладачі кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у роботі спільного науково-методичного семінару «Актуальні проблеми розвитку музейної справи в Україні».