Головна » 2021 » October » 11 » До музею – за досвідом
До музею – за досвідом

У межах угоди про співпрацю з Ківерцівським районним краєзнавчим музеєм викладачі кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у роботі спільного науково-методичного семінару «Актуальні проблеми розвитку музейної справи в Україні».

Обговорено питання напрямів і форм трансформації експозицій для зміни їх тематики та збільшення кількості відвідувачів; використання інтерактивних практик у роботі з музейною аудиторією.

Викладачі отримали змогу ознайомитися з постійною експозицією, присвяченою різним етнічним групам, що проживали на території Ківерцівщини (чехам, німцям, євреям, ромам, білорусам), виставкою з елементами атракції «Образи та обрАзи у творчості Лесі Українки та Габріелі Запольської».

Обговорено питання подальшої співпраці для використання практичного досвіду стейкхолдерів в освітньому процесі підготовки фахівців спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство.

Валентина НАДОЛЬСЬКА,
доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства
та інформаційно-аналітичної діяльності

Джерело: Волинський національний університет імені Лесі Українки