Головна » 2021 » October » 15

В Історичному музеї смт Іваничі відкрито оновлену експозицію «Вітчизну прославили мужністю», приурочену Дню захисників і захисниць України.

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї, з нагоди Дня захисника і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА і свята Покрови, дев’ятикласникам ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» розповіли про традиції творення українського війська з часів козацької доби й до сьогодення.

У Маневицькому краєзнавчому музеї, з нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, Дня УПА, рій «Козацька надія» Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка зустрівся з учасником АТО Романом Семенюком.