Головна » 2021 » October » 15 » Про традиції українського війська можна дізнатися у Камінь-Каширському музеї
Про традиції українського війська можна дізнатися у Камінь-Каширському музеї

Важливо, аби молодь виховувалась на кращих традиціях творення українського війська ще з часів козацької доби й до сьогодення, знала про героїв національно-визвольної боротьби часів УНР, героїв УПА , тих героїв, які нині здобувають мир для України, для кожного з нас, тих, хто віддав за Україну своє життя.

Про це спілкувалися у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї, з нагоди Дня захисника і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА і свята Покрови, з дев’ятикласниками ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» (класний керівник-Симонович Валентина Омелянівна).

Школярі ознайомились із інформаційно-просвітницьким проєктом Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська», дізналися подробиці про російсько-українську війну і наших земляків-героїв, воїнів і волонтерів.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 302 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0