Головна » 2021 » October » 15 » У Маневицькому музеї відбулася зустріч з учасником АТО (ВІДЕО)
У Маневицькому музеї відбулася зустріч з учасником АТО (ВІДЕО)

12 жовтня у Маневицькому краєзнавчому музеї, з нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, Дня УПА, з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, рій «Козацька надія» Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка зустрівся з учасником АТО Романом Семенюком.

Це людина сильної волі, міцного характеру, справжній патріот України. Діти уважно слухали розповідь про події, які відбувались на Сході України у 2015-2016 роках, переглядали світлини із зони АТО, ставили багато запитань.

Джерело: Маневицький краєзнавчий музей

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 300 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0