Головна » 2021 » October » 11 » Музей українського війська запрошує на святкові заходи!
Музей українського війська запрошує на святкові заходи!

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 14 жовтня в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці») відзначається День захисників та захисниць України та День українського козацтва.

14 жовтня 2021 року філія НВІМУ – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, спільно з Луцьким національним технічним університетом, Громадською організацією «Козацьке Стрілецьке Братство» та військово-історичною групою «Азимут» проводять святкові заходи.

У програмі заходів:
12.00 – урочисте відкриття;
13.00 – оглядова екскурсія Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки і демонстраційними локаціями часів козацтва, Першої світової війни, Другої світової війни, АТО/ООС;
15.00 – концертна програма за участю військових – учасників АТО;
16.00 – реконструкція бою між УНР та Червоною Армією,
16.30 – козацький куліш.

Крім того, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки дарує ексклюзивну можливість вперше у нашому місті побачити особисті речі та нагороди Павла Скоропадського.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Урочисті заходи відбудуться за адресою: м. Луцьк, вул. На Таборищі, 6.
Телефон для довідок: (0332) 24-00-51.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 343 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0