Головна » 2021 » April » 20 » Нові надходження до фондів Ковельського музею
Нові надходження до фондів Ковельського музею

Справжні поціновувачі історичної пам’яті нашого народу і щирі друзі Ковельського історичного музею продовжують поповнювати музейне зібрання цікавими експонатами.

Цього разу подарунок отримали з Луцька Юра Тимощук передав музею старі, добрі, гнучкі платівки у вигляді листівок із фотографіями Ковеля 1955 року:

1. Студія звукозапису;

2.Фрагмент забудови вулиці Незалежності (тоді вул. Леніна);

3. Ковельське лісництво № 2.

На звороті платівок стоїть штамп філії № 1 Волинського обласного радіотелевізійного ательє у місті Нововолинську, тобто студії, на якій здійснювалися записи пісень «Вологда», «Ти мені не снишся», «Солов’їна роща». У нижньому правому куточку платівки є підпис, скорше за все замовника запису.

У 90-х р. з винайденням компакт-диску усі масово почали позбуватися платівок, а заводи по їх виробництву зачинялися.

Цифрові технології сьогодення витіснили грамплатівки. Спочатку на другий план їх відсунули  касети, котрі замінили компакт-диски і флеш-карти.

На той час така платівка була милим і душевним подарунком для коханої чи близької людини.

Мирослава Мороз,
головний зберігач фондів Ковельського історичного музею

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 250 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0