Головна » 2021 » Квітень » 27

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відкрили виставку фотографій Юрка Дячишина про Галичину.

З нагоди 105-ої річниці Луцького прориву в роки Першої світової війни, за ініціативи Посольства Словацької Республіки в Україні та Національного військово-історичного музею України та його філії – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, на Волині відбулась науково-дослідницька експедиція місцями боїв.

Виповнилося 139 років від дня народження українського історика і громадсько-політичного діяча. З нагоди цієї дати працівники меморіального музею В’ячеслава Липинського у Затурцях поклали квіти до пам’ятника видатному земляку. Шану йому віддали представники місцевої влади, юні краєзнавці з Луцька.