Головна » 2021 » October » 4 » Показали музейні «Скарби Луцька»
Показали музейні «Скарби Луцька»

Ми захоплюємось закордонними музеями і галереями. Знаємо, які шедеври мистецтва можна побачити у Ватикані, Луврі, Прадо, Метрополітен чи МоМА.

А чи відомо вам, які унікальні експонати можна побачити в Луцьку? Коли ви відвідували Луцький замок, Художній музей, Музей волинської ікони чи МСУМ Корсаків?

Управління туризму та промоції міста до Всесвітнього дня туризму підготувало проєкт «Скарби Луцька». На вулиці Лесі Українки міста, під відкритим небом, розмістили стенди з зображенням найцінніших експонатів луцьких музеїв – Волинського краєзнавчого музею, Музею волинської ікони, Художнього музею м. Луцька, Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, Музею книги, Музею дзвонів, Луцького замку та ін.

Прекрасне поруч!

ЛУЦЬК – ПРИЄМНЕ ВІДКРИТТЯ!

Джерело: Луцька міська рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 279 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0