Головна » 2022 » February » 21 » У Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Леся Українка. Події, місця, люди»

24 лютого о 12.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Леся Українка. Події, місця, люди», присвячена дню народження поетеси.

На виставці будуть представлені експонати, передані нам організаторами мистецького проекту «Леся Українка: 150 імен», який проходив минулоріч у Національному центрі «Український дім» (м. Київ). Це – світлини з родинного архіву Косачів, а також мистецькі твори з зображенням людей із їх близького оточення.

Пропонована вашій увазі виставка ілюструє коло приятелів родини з різними долями, політичними та громадськими інтересами, а також садибну культуру, традиції побуту, стилістику вбрання, інтер’єр будівель – увесь, так би мовити, предметний зміст життя того часу.

Виставка буде діяти місяць.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 914 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0