Головна » 2022 » February » 7 » У Волинському краєзнавчому музеї відбудеться ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «МІСЬКЕ ЖИТТЯ. НА СТИКУ СТОЛІТЬ».

10 лютого о 16:00 запрошуємо на відкриття виставки «Міське життя. На стику століть».

Стик ХІХ-ХХ століть – Belle Époque, Прекрасна епоха, безтурботні та щасливі роки в історії Європи. Цей час став переломним у розвитку людства і заклав основи сучасного суспільства.

Які ж новинки з’явилися у ці роки? Чим запам’ятався цей період? Музику вже можна було слухати не тільки наживо, а й на платівках, які програвалися на грамофонах. Мода на Далекий Схід - ще один тренд Belle Époque. Китайські та японські речі з’явилися у більшості будинків міської еліти. Поява моди на фотографування. Похід до фотосалону став знаковою подією у житті модниць та модників початку ХХ століття.

Про все це ви зможете дізнатися, відвідавши виставку «Міське життя. На стику століть»

Відкриття виставки відбудеться у четвер 10 лютого о 16:00

Луцьк, вул. Шопена, 20

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1076 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1