Головна » 2022 » January » 19 » У Волинському краєзнавчому музеї презентували персональну виставку "Осяяне сонцем" [ВІДЕО]

Анну Дейнегу знають як майстриню, що вміє створювати дивовижні солом’яні павуки, духмяні дідухи. Ці атрибути різдвяних свят демонструються на персональній виставці авторки під назвою «Осяяна сонцем».

Із соломки майстриня вправно виплітає ялинкові іграшки, жіночі прикраси, головні убори, сумочки та декоративні елементи для інтер’єру.

Навчалася у заслуженої майстрині народної творчості Марії Кравчук. Більше п’ятнадцять років займається улюбленою справою. Бере участь у виставках, фестивалях, пленерах, майстер-класах, що проходять в Україні та за кордоном. Удостоєна звання «Майстра народної творчості», входить до Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Вітаємо Анну Дейнегу з відкриттям персональної виставки!

Запрошуємо до знайомства з творчістю майстрині у Волинському краєзнавчому музеї!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1183 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0