Головна » 2021 » October » 21 » Запрошуємо на канікули до обласного музею!
Запрошуємо на канікули до обласного музею!

Під час осінніх канікул Волинський краєзнавчий музей запрошує з 25 по 29 жовтня 2021 року на комплекс цікавущих заходів «Осінь – пора цікавих історій».

Канікули в музеї
«ОСІНЬ – ПОРА ЦІКАВИХ ІСТОРІЙ»

25-29 жовтня 2021 року
Волинський краєзнавчий музей

День 1 (понеділок)
Знайомство з музеєм у формі квесту, майстер-клас з виготовлення флікера (значка світловідбивача) від кота Інжира, ігри на знайомство.

День 2 (вівторок)
Гончарний день. Квест «Цікава глина», майстер-клас «Відбитки на глині», вікторина «Що у горщику?».

День 3 (середа)
Паперовий день. Квест «Цікавинки від Нестора-літописця», створення сторіз з музейним працівником та майстер-клас виготовлення закладинок з петриківкою.

День 4 (четвер)
Прекрасний день. Квест «За прикрасами в музей», майстер-клас зі створення браслету, лицьова гімнастика.

День 5 (п’ятниця)
Кольоровий день. Квест «А ви знали?», вікторина «Який ти колір?», селфі з музейним предметом та майстер-клас з вибійки, ігри для розвитку емоцій.

Заняття проводитимуться об 11-ій та 14-ій годинах у Волинському краєзнавчому музеї (м. Луцьк, вул. Шопена 20) за попереднім записом: 0509355993, 0973958350

Вартість одного заняття – 70 грн.

При купівлі квитків на усі заняття – діє знижка.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 329 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1