Головна » 2022 » February » 11 » 10 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Міське життя. На стику століть»

У четвер, 10 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Міське життя.

На стику століть». Кінець ХІХ – початок ХХ ст. - Belle Epoque, час в який з’являється багато новинок в будинках заможних міщан. Саме такі новинки представлені на виставці. Тематичні блоки з фарфоровим та фаянсовим посудом, музичними інструментами, грішми, фотокартками, стилізованими жіночим та чоловічим столиками демонструють головні тенденції тогочасної моди. Центральним експонатом став грамофон кінця ХІХ ст., виготовлений в Швейцарії. Всі присутні змогли почути звучання популярного вальсу гавот та незвичні бразильські й перуанські мотиви початку ХХ ст.

З вступним словом про виставку та її підготовку виступив завідувач науково-експозиційного відділу давньої, середньовічної та нової історії Волині Тарас Верба. Підготували для відвідувачів й екскурсію з детальними історіями експонатів, яку провела молодша наукова співробітниця відділу Адріана Зозуля.

Виставка «Міське життя. На стику століть» в Волинському краєзнавчому музеї

експонуватиметься 2 місяці.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1018 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/1