Головна » 2021 » September » 17 » Срібні портрети Радзивілів у Волинському краєзнавчому музеї (ВІДЕО)
Срібні портрети Радзивілів у Волинському краєзнавчому музеї (ВІДЕО)

Унікальні та рідкісні портрети князів XVII століття, членів найстарішого та найбагатшого литовського роду – можна віднедавна побачити в краєзнавчому музеї у Луцьку. Величні артефакти вже повернулися з виставки у Вільнюсі. Після реставраційних робіт портрети у сріблі вражають навіть пересічних громадян. Прикметно, що вага срібної дошки із виглядом Альбрехта Станіслава Радзивілла сягає майже півтора кілограма, в той час, як вага портрету його дружини Анни Крістіни – менша за кілограм! Нині історики жартома називають цей факт «сексизмом з минулого» і міркують: кому все ж належить традиція створювати натрунні портрети?!..

Про це у сюжеті міжрегіонального інформаційно-пізнавальне шоу «Ранок на Суспільному»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 371 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2