Головна » 2021 » September » 22 » Українські традиційні костюми з холмським та поліським відлунням є у Волинському краєзнавчому музеї (ВІДЕО)

З великою шаною і любов’ю ставилися наші предки до вишитого одягу. це й не дивно – часом лише його оздобленню майстрині віддавали місяці. За кольором, візерунком, елементами сьогодні можна розпізнати походження костюму. Трапляється, «почерк» майстрині настільки унікальний, що в регіонах за річчю визначають умілицю, – як на Волині, де прізвище Горлицька знають навіть школярі. Про особливість українського традиційного костюму з холмським та поліським відлунням – у сюжеті міжрегіонального інформаційно-пізнавальне шоу «Ранок на Суспільному»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 327 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3