Головна » 2021 » October » 23 » В обласному музеї продовжується військовий вишкіл для молоді
В обласному музеї продовжується військовий вишкіл для молоді

У «Музейному дворику» Волинського краєзнавчого музею продовжується військовий вишкіл для молоді, який включає теоретичну та практичну складову.

Яким було українське військо у минулому і як воно змінювалось розповів студентам Волинського медичного інституту завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Богдан Зек. Екскурс у минуле відбувся на основі виставки Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська».

Практичну частину заняття проводив учасник бойових дій, голова ГО «Криївка Волині» Віктор Кривцун. Захисник України познайомив студентів із сучасними зразками озброєння та військового спорядження.

Нагадуємо, Волинський краєзнавчий музей реалізує проєкт «НАШІ ЗАХИСНИКИ» – комплекс заходів із популяризації внеску волинян в оборону державного суверенітету і територіальної цілісності України, збору і вивчення матеріалів про АТО і ООС на Донбасі, протидії інформаційним загрозам.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 326 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0