Головна » 2021 » August » 26 » «Мій дім – моя громада!»
«Мій дім – моя громада!»

З нагоди 30-ої річниці Незалежності України в Історичному музеї смт Іваничі діє фотовиставка «Мій дім – моя громада!».

Іваничівська територіальна громада є наймолодшою на теренах колишнього Іваничівського району. Утворена 30 червня 2017 року рішеннями Іваничівської селищної, Мишівської та Соснинської сільських рад. Адміністративним центром громади є селище міського типу Іваничі. До складу входять 9 населених пунктів: смт Іваничі, села Долинка, Романівка, Мишів, Древині, Іванівка, Лугове, Менчичі, Соснина. Територія громади – 95,6 кв.км. Чисельність населення – 9415 чоловік.

На виставці представлено 35 світлин. Це початок проекту, який поповнюватиметься в майбутньому і відображатиме життя громади.

Моя громада – це маленька батьківщина, це прекрасні краєвиди, це родючі землі, пам'ятки архітектури, туристичні об'єкти... Це прості талановиті люди, що її населяють і радують своїми досягненнями, захопленнями і працею.

Чекаємо на Вас у приміщенні Центру культури, дозвілля та спорту по вул. Грушевського, 6, куди переїхав музей.

Експозиція музею знаходиться ще у стані переобладнання, але запрошуємо Вас оглянути нашу фотовиставку.

Лариса Куль
директорка музею

Джерело: Історичний музей смт. Іваничі

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 342 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0