Головна » 2021 » Серпень » 02

2 серпня – день пам’яті пророка Іллі. У Музеї волинської ікони експонується ікона «Св. Ілля» XVII ст. з церкви Св. Микити у селі Тур Ратнівського району.

1 серпня відбувся ІІІ Етнофестиваль «На гостини до Лесі», який традиційно розпочався на території Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

У рамках відзначення 1033-ої річниці заснування міста Володимира-Волинського у вестибюлі культурно-мистецького центру відбувся ретроспективний показ кінострічки «Фучжоу» («Очікуючи вантаж на рейді Фучжоу біля пагоди»), організований Володимир-Волинським історичним музеєм ім. О. Дверницького.

Відбулася екскурсія по проєкту «Невидимий Володимир», який організували наукова співробітниця адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» Орися Вознюк та журналістка газети «Слово правди» Віталіна Макарик.