Головна » 2021 » August » 22

Найцікавіші зустрічі – це зустрічі з носіями історії. Сама така зустріч з ветеранами, учасниками та активістами ківерцівського осередку Народного руху України відбулася у краєзнавчому музеї

22 серпня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкриють унікальну виставку неймовірних вишитих рушників. Там будуть представлені рукотворні роботи сестер Світлани та Галини Махонюк із села Овадне Володимир-Волинського району.

Про це можна довідатись із наукового видання, яке презентували у Волинському краєзнавчому музеї. У книжці розповідається про унікальні археологічні знахідки на околицях села Ратнів, що в Луцькому районі, які досліджували впродовж 6 років археологи.

24 серпня, у День Незалежності України, в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що в Луцьку, відбудуться відразу чотири презентації унікальних мистецьких проєктів.