Головна » 2021 » August » 2 » Авторки проєкту «Невидимий Володимир» організували екскурсію стародавнім містом
Авторки проєкту «Невидимий Володимир» організували екскурсію стародавнім містом

28 липня у Володимирі-Волинському відбулася екскурсія по проєкту «Невидимий Володимир», який організували наукова співробітниця адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» Орися Вознюк та журналістка газети «Слово правди» Віталіна Макарик.

Проєкт «Невидимий Володимир» був заснований у 2019 році. Він включає про себе історичні розповіді про вулиці старого Володимира та життя, яке вирувало на них сто років тому. Зокрема, всі охочі, які взяли участь в екскурсії, придбали ключ, як символ таємничості старого міста.

Маршрут екскурсії включав центральну частину міста. Більшість об’єктів, про які розповідали екскурсоводи уже не існує, або ж вони виконують зараз зовсім інше призначення.

Тож екскурсанти мали змогу зайти у:

•  кінотеатр Голубий Дунай;
  •  будинок, в якому зупинявся польський король;
  •  аптека Антонія Коломийського;
  •  Просвіта;
  •  магазин Шуровського;
  •  будинок Омеляна Дверницького;
  •  будинок лікаря Зінкевича;
  •  Талмуд-Тора;
  •  будинок купця Лимонника;
  •  адвокатська контора Владислава Лікіндорфа;
  •  цукерня Луціана Ковальського;
  •  будинок російського дворянства;
  •  банк «землі польської»;
  •  домініканський монастир;
  •  Городище «Вали».

На завершення екскурсії учасників чекали торба з передбаченнями та представлення проєкту «Невидимий Володимир», який втілився на сторінках однойменної газети, котра була видана адміністрацією ДІКЗ «Стародавній Володимир». Гутірка та розіграш призів відбулися на  Городищі «Вали».

Джерело: Володимир-Волинський. Офіційний сайт міста

Категорія: Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир” | Переглядів: 244 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0