Головна » 2021 » June » 7 » Музей в Іваничах переїде у приміщення Центру культури, дозвілля та спорту
Музей в Іваничах переїде у приміщення Центру культури, дозвілля та спорту

Іваничівський історичний музей таки переїде в інше приміщення. Тепер вже остаточно. Про це йшлося під час чергової сесії Іваничівської селищної ради 3-го червня, – повідомляє інтернет-видання «БУГ».

Депутати одноголосно проголосували за переміщення музею Іванич з усіма історичними експонатами  в приміщення Центру культури, дозвілля та спорту.

Кажуть, це зробили з метою економії коштів бюджету. До того ж, йдеться про збільшення експозиційної площі музею.

Очільники громади запевнили, що в основі усіх змін лежать покращення і розвиток закладу, який є важливим для збереження історії Іваничівського краю.

Нагадаємо, на попередньому пленарному засіданні 23-го квітня депутати більшістю голосів погодили зміну типу (назви) об’єкта нерухомого майна з «приміщення (музей) КЗ «Іваничівський історичний музей»» на «нежитлове приміщення». Це рішення є підставою для виготовлення технічної документації на колишнє приміщення музею. А відтак будівлю після оформлення усіх документів планують продати.

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 294 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0