Головна » 2021 » Червень » 23

Про злочин НКВС – розстріли наших земляків у 1941 році, можна дізнатись у Ковельському історичному музеї. Тут до 80-ї річниці трагедії розгорнута виставка дослідницьких матеріалів, а також представлені особисті речі розстріляних в’язнів Ковельської тюрми.

Володимир Стемковський – директор Володимир-Волинського історичного музею імені О. М. Дверницького, у прямому ефірі Громадського інтерактивного телебачення розповів про розстріли в’язнів тюрем Західної України.

23 червня в Україні згадують жертв, які були розстріляні у тюрмах Західної України. Наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького організували фотодокументальну виставку присвячену цим сумним подіям.

З нагоди 80-их роковин від дня розстрілу бранців у Луцькій тюрми, про ті трагічні події розповіли волинські історики Богдан Зек та Олег Разиграєв у телепрограмі «Ретро-Волинь».