Головна » 2021 » February » 25 » «Зорій довіку поміж нас...»
«Зорій довіку поміж нас...»

Лесі Українці – 150 років! Її ім’я золотими літерами закарбувалося на скрижалях нашої літератури, нашої історії. Видатна українська письменниця, поетеса, фольклористка, громадська діячка і меценатка. Жінка, чиє ім'я відоме далеко за межами України і стало прикладом боротьби. А її зброя – це слово, яке й зараз є актуальним. Її іменем названі вулиці, театри, парки, відкрито меморіальні музеї. У багатьох населених пунктах в Україні і за кордоном встановлено пам'ятники та меморіальні дошки на честь геніальної поетеси.

Вона мріяла про свободу України і звільнення українців від рабської свідомості. Вона хотіла  торкнутися руками хмар.

Лесина зоря яскраво і провіщо зійшла над Волинським краєм.

«Зорій довіку поміж нас...» – під такою назвою відкрито тематичну виставку в Іваничівському музеї.

Чекаємо на відвідувачів.

Джерело: Історичний музей смт. Іваничі

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 194 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0