Головна » 2021 » February » 25

До цієї пам’ятної дати у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї підготовлено тематичну фотовиставку «...Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...», яка знайомить відвідувачів музею з життям великої поетеси.

Під такою назвою в Іваничівському музеї відкрито тематичну виставку, присвячену 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Для відзначення 150-річчя від дня народження відомої української письменниці, поетки, громадської діячки Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки) у Ківерцівському краєзнавчому музеї 23 лютого відбулося відкриття тематичної виставки.

У низці заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки особливе місце займає відкриття оновленої експозиції Музею «Лесина вітальня» Державного історико-культурного заповідника, яке відбулося 24 лютого за участю музейників, істориків, посадовців, педагогів, представників духовенства, журналістів.