Головна » 2021 » February » 25 » До 150-річчя від дня народження Лесі Українки
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки: поетеси, письменниці, перекладача, фольклористки, культурної діячки, співзасновниці літературного гуртка «Плеяда».

До цієї пам’ятної дати у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї підготовлено тематичну фотовиставку «...Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...», яка знайомить відвідувачів музею з життям великої поетеси.

У народі Лесі Українку називають дочкою Прометея, бо саме вона перейнялася творчістю Тараса Шевченка і понесла далі естафету правди, добра і людяності.

Її лірика сповнена глибокої пристрасті, ніжної душевності, щирої любові до рідної землі.

Запрошуємо переглянути фотовиставку всіх небайдужих до життя та творчості української письменниці.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 180 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0