Головна » 2021 » February » 11 » Іваничівський музей отримав матеріали свого поета-земляка Миколи Муцька
Іваничівський музей отримав матеріали свого поета-земляка Миколи Муцька

Фонди Іваничівського історичного музею поповнилися новими експонатами. Нещодавно Микола Іванович Муцько, житель Іванич, племінник поета-земляка Миколи Степановича Муцька завітав до музею і передав особисті речі свого дядька. Це понад сімдесят аркушів з рукописами віршів, документи, листи, зошити та три особистих записники.

У збірці музею створено особовий фонд поета Миколи Муцька. За сприяння музею, була посмертно видана збірка поезій нашого земляка «Затиснута в серці пісня».

Музейники щиро раді, що колекція поповнюється. Дослідницька та пошукова робота продовжується. Щиро дякують Миколі Івановичу Муцьку, що зберіг, за не байдужість. Це дасть змогу глибше розкрити історію краю та життя його відомих особистостей.

Джерело: Історичний музей смт. Іваничі

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 226 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0