Головна » 2020 » February » 2 » Пам’яті Героїв Крут
Пам’яті Героїв Крут

29 січня в Іваничівському історичному музеї вшанували пам’ять Героїв Крут. На захід «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ» були запрошені заступник селищного голови з гуманітарних питань Віктор Березюк, головний спеціаліст гуманітарного відділу Юлія Коваленко, директор Центру культури, дозвілля та спорту Алла Наумук, працівники Центру.

Учасники заходу оглянули тематичну експозицію та викладку матеріалів, присвячену 100-річчю української революції та формуванню української державності, а також переглянули відеоролик «День Незалежності. Григорій Пипський» з циклу документальних фільмів «Нескорені».

Цей день, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Вічна пам’ять героям боротьби за незалежність України!

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 345 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0