Головна » 2021 » June » 22 » Дах протікає, на стінах грибок: обласні депутати відвідали музей Липинського в Затурцях

16-го червня депутати Волинської обласної ради Андрій Бокоч, Валентин Кошельник, Ярослав Матвійчук та Юрій Сиротюк відвідали Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського, що у Володимир-Волинському районі. Про це повідомляє інтернет-видання «БУГ».

Десять років тому з історичної пам’ятки, садиби родини Липинських, побудували меморіальний музей. Зараз там працює дев’ять співробітників.

Завідувачка музею Віра Чопко провела екскурсію для депутатів та розповіла про потреби в ремонті будівлі. Адже від її стану залежить збереження експозиції.

Дах музею протікає, стіни уражені грибком та в деяких місцях пішли тріщини. Підвал напівзруйновано, зі стін відвалюється цегла. Цей вигляд аж ніяк не личить місцю історії та культури.

Депутати повідомили робітників культурного осередку села, що доноситимуть обласній раді потребу музею в фінансах та капітальному ремонті.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 257 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2