Головна » 2020 » October » 22 » Видано книгу про ракетні війська стратегічного призначення на Волині
Видано книгу про ракетні війська стратегічного призначення на Волині

21 жовтня співробітники філії Національного військово-історичного музею України – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, побували на презентації книги «Ракетні війська стратегічного призначення на Волині: воєнно-історичний екскурс», написаної полковником у відставці Валерієм Іовлєвим. Захід відбувся у приміщені обласного ТСОУ.

Книга представляє собою популярне військово-історичне видання, яке оповідає про створення та розвиток на території трьох західних областей України – Волинської, Львівської і Хмельницької, 37-ої гвардійської Севастопольської орденів Леніна, Кутузова ІІ ступеня дивізії Ракетних військ стратегічного призначення на тлі історичних подій другої половини ХХ століття.

Науковим редактором цього видання виступив нині покійний завідувач Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки Ігор Миколайович Пасюк (2011–2019). Тому один екземпляр книги із дарчим написом був подарований музею.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 314 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0