Головна » 2020 » Жовтень » 05

5 жовтня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки для дітей проведено науково-освітній захід «Зливається зі своїм рідним», присвячений пам’яті Олени Пчілки.

2 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття етнографічної виставки «Зооморфні мотиви в українському народному мистецтві». На ній представлені матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею та Музею етнографії Волині та Полісся при Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

Для того аби побачити мистецьку спадщину чудового портретиста та гравера епохи Відродження – Лукаса Кранаха Старшого не обов’язково подорожувати за кордон. Твір цього унікального художника є лише один на всю Україну і знаходиться він у колекції Художньому музеї у Луцьку.

У приміщенні Волинського національного університету імені Лесі Українки відкрився Музей іграшок. У його колекції вже понад 100 експонатів.