Головна » 2020 » February » 26 » У Волинському музеї українського війська діятиме гурток-студія
У Волинському музеї українського війська діятиме гурток-студія

23 лютого у філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відкрито гурток-студію з вивчення кіно та фото мистецтва для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС. Керівник гуртка – член Національної спілки журналістів України, переможець міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів некомерційного кіно, кіноаматор, пенсіонер МО України Валентин Люпа.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 338 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0