Головна » 2021 » March » 25 » Музей українського війська отримав подарунок
Музей українського війська отримав подарунок

24 березня Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідав голова ГО «Об’єднання Київська асоціація генералів-ветеранів» генерал-лейтенант Фоменко Олександр Прокопович, який з листопада 1996 по травень 2004 року був заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України. З 2004 року по теперішній час – на державній службі в ГШ Збройних Сил України.

Після огляду експозицій Олександр Прокопович передав у музей книгу Володимира Жолукевського, Олександра Дашкевича «Генерали (адмірали) Збройних Сил України (1991–2011 рр.)» (Енциклопедичний історично-біографічний довідник) із дарчим надписом.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 245 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0