Головна » 2021 » March » 01

Події драми-феєрії Лесі Українки відбуваються в старезному лісі на Волині. Ми ж запрошуємо вас до Волинського краєзнавчого музею на «Лісову пісню: перепрочитання» у виконанні театральної студії Наталі Журавльової.

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч із заслуженою працівницею культури України, багаторічною завідувачкою Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Вірою Комзюк.

До 150-річного ювілею Лесі Українки у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського урочисто відкрито виставку «Я вічно буду жити».

Ювілей Лесі Українки музей зустрів тижнем «народних читань» (безкоштовних відкритих лекцій) про перебування Косачів у Луцьку.