Головна » 2021 » May » 10 » У музеї українського війська влаштували свято для малечі
У музеї українського війська влаштували свято для малечі

8 травня, у День пам’яті та примирення, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки організував безкоштовну екскурсію для дітей військовослужбовців Луцького гарнізону.

В ході заходу малеча ознайомилась з експозицією музею, з історичними та сучасними зразками озброєння та військової техніки.

Також для дітей був організований солодкий стіл із тістечками та чаєм і справжня солдатська каша, до якої не було відбою як від дітей, так і від їхніх батьків.

В другій частині заходу діти відправились в навчальний тир 25-ї загальноосвітньої школи міста Луцька, де за допомогою досвідчених тренерів повправлялись у стрільбі зі пневматичної та дрібнокаліберної зброї.

Джерело: Волинський обласний терцентр комплектування та соцпідтримки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 276 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0