Головна » 2021 » Травень » 21

З нагоди Міжнародного дня музеїв, Всесвітнього дня вишиванки, 150-річчя від дня народження Лесі Українки студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки провели у Волинському краєзнавчому музеї квест-екскурсію «Вишиванка: традиція чи модний тренд?».

Директорка Ківерцівського краєзнавчого музею Оксана Сущук в ефірі Громадського інтерактивного телебачення розповіла про роботу музею у Ківерцях, а також про Міжнародний день музеїв.

Людям підпалювали руки, їх залишали в темряві, змушували шукати квіти банана та танцювати під Modern Talking. Таким чином відвідувачі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків долучилися до Всеукраїнської акції «Ніч музеїв».

Велелюдна атракція у Художньому музеї цьогоріч була обмежена карантинними вимогами. Однак це не стало на заваді теплій атмосфері, яка панувала впродовж всього свята.