Головна » 2021 » Травень » 09

У Ратнівській громаді відбулось покладання квітів біля пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни. Завершилося дійство біля Меморіального комплексу жертвам фашизму в с.Кортеліси, опісля всі присутні мали змогу побувати в історичному музеї.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Історичному музеї смт Іваничі діє стаціонарна експозиція і тематична виставка, матеріали якої знайомлять відвідувачів з хронологією перебігу подій Другої світової війни на території Волинської області.

Напередодні Дня пам’яті та примирення учні 6А класу Нововолинського ліцею №8 завітали до міського історичного музею, де відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Василем Матвійовичем Бусловським.