Головна » 2021 » Травень » 19

Виступами юних виконавців і теплими словами привітань у Нововолинському міському історичному музеї відзначили Міжнародний день музеїв.

З нагоди Міжнародного дня музеїв на Камінь-Каширщині відбулися тематичні заходи. Один з них організували у краєзнавчому музеї - директорка закладу Наталія Пась презентувала авторську книгу «Камінь-Каширське Полісся. З історії краю».

Відзначити професійне свято до Волинського краєзнавчого музею приїхали не тільки працівники філій цього закладу, а й історики та щирі поціновувачі роботи музейників. Святкове дійство відбулося 18 травня.

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Маневицькому краєзнавчому музеї відбулася урочиста академія, у якій взяли участь представники влади, наукових інституцій Волині, громадських організацій та ін.

Відкриття «Музейного дворика» в обласному краєзнавчому музеї стало новинкою цьогорічного Дня музеїв у Луцьку.