Головна » 2021 » May » 19 » Маневицький краєзнавчий музей: урочиста академія до Міжнародного дня музеїв
Маневицький краєзнавчий музей: урочиста академія до Міжнародного дня музеїв

18 травня міжнародна світова музейна спільнота відзначає день музеїв, підкреслюючи цим що музейні заклади є одним із найважливіших інструментів культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Напередодні Міжнародного дня музеїв у Маневицькому краєзнавчому музеї відбулася урочиста академія. На Гостину до музею з’їхалося багато гостей. Участь в академії взяли представники влади, зокрема начальник відділу культури та туризму Маневицької селищної ради Олександр Калинович Піддубний, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Валентина Миколаївна Буско, а також була зачитана Вітальна листівка від народного депутата України Ірини Мирославівни Констанкевич.

Від наукових інституцій Волині, вітання озвучили Геннадій Бондаренко, професор, членкореспондент Української Академії історичних наук, директор центру дослідів Волині, Голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, представники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Олександр Йосипович Дем’янюк професор, заступник директора, Анатолій Михайлович Силюк, методист відділу виховної роботи, а також Любов Дмитрівна Грабинська, методист Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради.

До вітань також долучились директор Луцького зоопарку Людмила Петрівна Денисенко, голова Волинської асоціації колекціонерів «Паритет» Анатолій Олексійович Сєрков, представники Маневицького та Поліського лісових господарств з керівниками Маневицького та Чорторийського шкільних учнівських лісництв.

Музейне дійство супроводжувалося музичними вітаннями з професійним святом у виконанні вокального ансамблю «Полісяни» Маневицького центру культури та дозвілля.

Петро Хомич,
директор Маневицького краєзнавчого музею

Джерело: Маневицький краєзнавчий музей

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 302 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0