Головна » 2021 » Травень » 01

Під такою назвою у переддень Пасхальних свят в Історичному музеї смт. Іваничі відкрито тематичну виставку.

У Нововолинському міському історичному музеї відкрили Великодню виставку. На виставці представлені різноманітні писанки, які виконані професійно різними техніками місцевими майстрами та зберігаються в фондах музею.

Напередодні Великодніх свят українці беруться за дуже давнє мистецтво-розпис писанок. Долучилися до цієї традиції і відвідувачі Рожищенського історико-краєзнавчого музею, які відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу з розпису писанок, який провів Віталій Шевченко.

Упродовж передпасхального тижня у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї проходили традиційні уроки писанкарства. Цьогоріч техніку воскового розпису яєць освоїли учні середніх класів міських шкіл.

Напередодні сумних роковин Волинському краєзнавчому музею було передано речі, які належали батькам знаної волинянки, краєзнавиці, майстрині аматорського кіно та художньої фотографії Ірини Олександрівни Левчанівської (1913-2011).