Головна » 2021 » May » 1 » У музеї Нововолинська відкрили Великодню виставку (ФОТО, ВІДЕО)
У музеї Нововолинська відкрили Великодню виставку (ФОТО, ВІДЕО)

28-го квітня у Нововолинському міському історичному музеї відкрили Великодню виставку. Про це повідомляє Інтернет-видання «БУГ».

На виставці представлені різноманітні писанки, які виконані професійно різними техніками місцевими майстрами та зберігаються в фондах музею.

Представлені також роботи вихованців школи мистецтв (викладачі Навроцька, Киця, Стрижачук) – 113 пташок в різноманітний орнамент.

На відкритті виставки із піснею виступив колектив ДЮЦТу Світлани Бортнійчук та вихованка театрального гуртка Нововолинського палацу культури (викладач – Оксана Ковальчук).

Виставка «Великодній дивосвіт» буде діяти до 17 травня у міському музеї на другому поверсі.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 275 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0