Головна » 2021 » May » 1 » Писанка чарівна – символ України
Писанка чарівна – символ України

Напередодні Великодніх свят українці беруться за дуже давнє мистецтво-розпис писанок. Долучилися до цієї традиції і відвідувачі Рожищенського історико-краєзнавчого музею, які відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу з розпису писанок, який провів керівник ГР «Мистецький форпост» Віталій Шевченко.

Писанкарство-один з видів декоративно-прикладного мистецтва на Україні. Під час проведення заходу діти ознайомились із символами на писанці, дізналися про значення писанки, а також розписали власну писанку і одержали неабияке задоволення від майстер- класу.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитись з виставкою «Писанка чарівна – символ України», в якій представлені фото монументів писанки в інших країнах та різних куточках України і зокрема нашу Рожищенську писанку, створену з дерева, заввишки 2 м 50 см. Ідея зробити цю писанку належить Віталію Шевченку та вихованцям зразкової студії «Етюд» Рожищенського БДТ.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 261 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0