Головна » 2021 » May » 19 » На Камінь-Каширщині відзначили Міжнародний день музеїв
На Камінь-Каширщині відзначили Міжнародний день музеїв

З нагоди Міжнародного дня музеїв на Камінь-Каширщині відбулися тематичні проєкти та акції: екскурсії, представлення виставок-експозицій, години спілкування… Один із таких заходів організували у краєзнавчому музеї.

18 травня 2021 року директорка закладу Наталія Пась презентувала авторську книгу «Камінь-Каширське Полісся. З історії краю». Видання збірки, що відбулося за підтримки керівництва району та міста, присвятили 30-й річниці Незалежності України та 40-річчю від дня створення музею.

Ця книга являє собою цикл нарисів про Камінь-Каширське Полісся, його духовне багатство, сакральні пам’ятки, а також про долі жителів краю, їхній внесок, що назавжди викарбувався на історичних сторінках малої батьківщини та України.

На думку учасників заходу, сьогоднішнє дійство цілком підтверджує усталену фразу: «Без знання минулого немає сьогодення та майбутнього».

Джерело: Камінь-Каширська райдержадміністрація

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 371 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1