Головна » 2021 » May » 9 » Пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам
Пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам

Минуло 76 років відтоді, коли скінчились найкровопролитніші бої у історії, але ми і понині згадуємо тих, хто поклав життя заради свободи, вшановуємо їх пам’ять, адже пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам…

8 травня у Ратнівській громаді відбулось покладання квітів біля пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни.

Церемонія покладання квітів розпочалася у смт Ратне біля Пам’ятника Землякам з виступу селищного голови Віталія Бірука, який зокрема сказав: «Щороку з радістю і болем ми вшановуємо великий подвиг, віддаємо шану і повагу тим, хто визволяв нашу територію. Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків, дідів, прадідів… Пам’ять жива. Великою ціною здобуто перемогу та вистраждано право бути щасливими».

Одночасне покладання квітів біля пам’ятників загиблим у Другій світовій війні відбулось в селі Здомишель, Жиричі, Прохід, Височне та Кортеліси. Завершилося дійство біля Меморіального комплексу жертвам фашизму в с. Кортеліси.

Опісля всі присутні мали змогу побувати в історичному музеї і відчути його неповторну атмосферу.

Джерело: Ратнівська громада

Категорія: Кортеліський історичний музей | Переглядів: 231 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0