Головна » 2021 » May » 9 » У Нововолинському музеї ліцеїсти зустрілися з ветераном Другої світової
У Нововолинському музеї ліцеїсти зустрілися з ветераном Другої світової

Напередодні Дня пам’яті та примирення учні 6А класу Нововолинського ліцею №8 завітали до міського історичного музею, де відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Василем Матвійовичем Бусловським, якому нещодавно виповнилося 95 років.

Він розповів про своє важке життя: в дитинстві пережив голодомор; коли йому виповнилося 17 років у село прийшли німці і Василь Матвійович був змушений вступити в партизанський загін, який боровся з німецько-фашистськими загарбниками. Солдатом пройшов від Харкова до Будапешта і там зустрів перемогу у війні.

Учні із задоволенням слухали розповідь ветерана про події тих часів. У кінці зустрічі ліцеїсти подякували Василю Матвійовичу за щирість та душевність, а організаторам за знайомство з цікавою людиною.

Джерело: Нововолинський міський історичний музей

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 226 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0