Головна » 2020 » December » 6 » У луцькому музеї показали історію українського війська (ФОТО, ВІДЕО)
У луцькому музеї показали історію українського війська (ФОТО, ВІДЕО)

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки презентували фотовиставку про історію українських військових від княжих часів до сучасної української армії. Про це розповіло «Суспільне Волинь».

Виставку складається з 19 стендів на історичну тематику. У світлинах представили історію українського війська, зброї, яку використовувати у той чи інший період часу та військову форму бійців.

Виставку «Воїни. Історія українського війська» відкрили в усіх обласних центрах України», – розповіла науковця Леся Бондарук. У військовому музеї Луцька вона триватиме два місяці.

«Бачимо реконструкцію українського війська у тій формі, яку носили вояки різного періоду і зі зброєю, яку використовували. Виставка показує усі військові формації, які мали українські державні утворення», – каже Леся Бондарук.

В перший день презентації фотостендів музей відвідало чимало учасників АТО/ООС.

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 205 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1