Головна » 2021 » July » 20 » Прапор України – музею
Прапор України – музею

19 липня філію Національного військово-історичного музею України – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, відвідав заступник військового комісара Волинського обласного ТЦКта СП підполковник Ігор Підлісний. Під час візиту пан підполковник у рамках акції «Подаруй державний прапор України» подарував музею державний прапор.

Щиро дякуємо за подарунок та за залучення ВРМУВВТ до акції.

Акція започаткована за ініціативи командувача військ оперативного командування «Захід» Героя України генерал-майора Сергія Шаптали, приурочена до 30-ї річниці Незалежності України та проводиться з метою популяризації і виховання поваги у населення до державної символіки.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 350 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0