Головна » 2020 » August » 25 » У Волинському музеї українського війська організували святкові заходи
У Волинському музеї українського війська організували святкові заходи

23 серпня у філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. Під час них в музей урочисто передано копію Штандарту гетьмана Богдана Хмельницього, оригінал якого зберігається у Швеції. Штандарт для музею безкоштовно виготовив художник, геолог та український патріот Солодкий Сергій.

Музеєм продовжено акцію «Мій тато – Герой!», під час якої дітям з сімей полеглих військовослужбовців в зоні АТО/ООС Луцького та Ківерцівського районів було вручено пам’ятні подарунки. З вітальним словом перед присутніми виступили керівництво музею, представник Луцького деканату ПЦУ та отаман козацького стрілецького братства, генеральний гарматний Володимир Перчук.

Також перед присутніми читали вірші та прозу: голова літстудії «Без меж», учасник АТО, співробітник музею Валерій Гнатюк, учасник літстудії «Без меж», учасник АТО Олександр Павшук, голова літстудії «Зорі над Стиром» Микола Шостак. Співали: поет, бард, учасник АТО Юрій Щербик, волонтер, поет, бард Микола Більшевич. Під час перебування на території музею дітей розважала аніматори агенції дитячого свята «KIDS FORCE».

Участь в дійстві взяли представники Волинського козацького стрілецького братства організувавши для учасників виставку козацької зброї, козацькі забави та смачний святковий куліш. Окремо члени братства вшанували пам’ять свого полеглого побратима Сергія Климчука.

До заходів знову долучився аероклуб «Крила Волині» із села Крупа під егідою Василя Федоровича Гериліва, які провели екскурсійні польоти для дітей героїв та членів їх сімей.

Музей висловлює особливу подяку меценатам та усім хто долучився до святкування.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 242 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0