Головна » 2021 » August » 7 » Волинський музей українського війська пропонує заняття з вивчення стрілецької зброї

Завдяки Національному військово-історичному музею України його філія – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, отримав навчальні зразки різноманітного стрілецького озброєння. Тепер мають змогу проводити музейні заняття з вивчення стрілецької зброї.

Заняття включає теорію та практику – неповне розбирання/збирання. В наявності: автомат АКС-74, пістолет Макарова (ПМ), автоматичний пістолет Стєчкіна (АПС), ручний кулемет Калашникова (РПК-74), кулемет Калашникова модернізований (ПКМ), спорядження магазинів ПМ та АКС-74.

Вартість заняття становить 50 грн.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 245 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1